Zespół doświadczonych księgowych

Od wielu lat z sukcesem budujemy zaufanie naszych klientów.

Księgowość w Warszawie dla Ciebie!

Podstawą każdej firmy jest dobry zespół. To on gwarantuje odpowiednią jakość świadczonych usług i związane z tym zadowolenie Klienta z obsługi jego spółki. Odpowiednia kadra specjalistów jest niezbędnym warunkiem sukcesu każdego przedsiębiorcy. Zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi pracownikami i ich rozwoju zawodowym, który pozwala świadczyć usługi coraz wyższej jakości.

Pragniemy, żeby nasz zespół był ze sobą zgrany, a pracownicy byli wsparciem dla Klienta i siebie nawzajem. Staramy się ugruntować w naszych współpracownikach nie tylko odpowiednie standardy profesjonalizmu, lecz także uczciwości i lojalności wobec Klientów.

Nasz zespół stanowi grono uznanych specjalistów, autorów książek, opracowań i artykułów z zakresu księgowości, organizacji biur rachunkowych oraz prawa spółek handlowych.

Panorama Warszawy.

Coś o nas

Nasz zespół stanowią osoby, którym zależy na jakości świadczonych usług, odpowiedniej obsłudze Klientów i sukcesie naszej firmy.

Krystyna Siewiorek

Krystyna Siewiorek

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz Studiów Podyplomowych w zakresie Nowoczesnej Rachunkowości Finansowej i Zarządczej. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu rachunkowości i podatków.

Główna Księgowa od 1998 r., od 2001 r. posiada licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Pracowała w przedsiębiorstwach różnych branż. Od fundacji, poprzez firmy produkcyjne i usługowe, spółki prawa handlowego oraz firmy prywatne. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w korporacjach z udziałem kapitału zagranicznego (m.in. Pharmindex Poland).

Posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie, a ostatnio zaczyna posługiwać się językiem włoskim.

Monika Szabłowska

Monika Szabłowska

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskała tytuł magistra na prestiżowym kierunku finanse, inwestycje i rachunkowość.

Posiad certyfikat Głównego Księgowego nr 05/GŁ.KSIĘGOWY/2019/06/15 oraz certyfikat Specjalisty Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych i Podatkowych nr 16939/SUP/2021, wydane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - oddział w Warszawie (członka International Federation of Accountants).

Specjalizuje się w obsłudze księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Autor praktycznych procedur działania biur rachunkowych, a także książek i artykułów na temat obsługi księgowej spółek (m.in." Spółki. W jakiej formie prowadzić biznes", "Optymalna spółka do biznesu") i funkcjonowania księgowości w Polsce (m.in. "Nowoczesne biuro rachunkowe", "Renoma biura rachunkowego").

Wioletta Piotrowska

Wioletta Piotrowska

Księgowa, od początku swojej kariery zawodowej związana z Księgowość Warszawa KDS Sp. o.o., obsługuje głównie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Posiada Certyfikat Samodzielnego Księgowego (Bilansisty) – specjalisty ds. rachunkowości, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Warszawie. Jest współautorem Poradnika Gazety Prawnej pod tytułem „Renoma Biura Rachunkowego”.

Anna Kruszewska

Anna Kruszewska

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskała tytuł magistra na kierunku finanse przedsiębiorstw i rachunkowość.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2012 r. tuż po ukończeniu szkoły średniej w biurze rachunkowym jako księgowa i pracownik do spraw kadrowo-płacowych, aż po pracę w dużej firmie. Księgowa specjalizująca się z obsłudze kadrowo-płacowej firm o zróżnicowanej liczbie zatrudnionych pracowników. Odpowiada za bieżącą obsługę kadrowo-płacową pracowników firm.

Posiada duży zakres wiedzy i doświadczenia praktycznego z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń. Jednak cały czas poszerza swoją wiedzę przez uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu kadr i płac organizowanych głównie przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego również jest członkiem. Ceni sobie stabilizację długoletnią współpracę.

Język : rosyjski Prywatnie miłośnik kina i filmu.

Patrycja Sęk

Patrycja Sęk

Księgowa, od początku swojej kariery zawodowej pracuje w Księgowość Warszawa KDS. Posiada Certyfikat Samodzielnego Księgowego (Bilansisty) – specjalisty ds. rachunkowości, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Uzupełniają nasz zespół:

Obsługa księgowa spółek, oprócz działalności samych księgowych, wymaga także wsparcia ze strony innych specjalistów.

Marcin Szabłowski

Adwokat, ukończył z wyróżnieniem prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Zawód adwokata wykonuje 10 lat, a prawnikiem jest od 14. Zajmuje się obsługą prawną spółek, założył ponad 250 spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, przeprowadził kilkaset zgromadzeń wspólników.

Na bieżąco doradza zarządom w różnych kwestiach związanych z przepisami kodeksu spółek handlowych, szczególnie interesuje się odpowiedzialnością wspólników i członków zarządu.

Autor publikacji z zakresu prawa handlowego i gospodarczego (m.in. "Spółki. W jakiej formie prowadzić biznes", "Optymalna spółka do biznesu", "Jednoosobowa działalność gospodarcza czy sp. z o.o.") prelegent na szkoleniach dla księgowych.

Piotr Metera

Adwokat, ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Odbył aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Zawód adwokata wykonuje od 7 lat, prawnikiem jest od10.

Zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców i klientów biznesowych w sprawach cywilnych, gospodarczych, karnych, z zakresu prawa spółek handlowych.

Sporządza umowy, opinie prawne, reprezentuje klientów przed sądami wszystkich instancji, a także na zwyczajnych i nadzwyczajnych zgromadzeniach wspólników spółek kapitałowych.

Autor publikacji z zakresu prawa handlowego, konkurencji i gospodarczego (m.in. "Spółki. W jakiej formie prowadzić biznes", "Optymalna spółka do biznesu"), prelegent na szkoleniach dla księgowych.

Artur Sarnowski

Interdyscyplinarny informatyk, programista, administrator sieci i systemów komputerowych, opartych o platformę serwerową MS Windows oraz Linux, administrator bezpieczeństwa informacji.

W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajdują się nowoczesne, autorskie rozwiązania programistyczne dla systemów finansowo – księgowych oraz optymalizacja rozwiązań informatycznych dla biur rachunkowych.

Współautor książki "Nowoczesne biuro rachunkowe".